Září 2010

JMCBF

28. září 2010 v 17:20 | JMCBF |  O mně
Ahoj,

tak píšu, jak jsem slíbil. Co ale psát o sobě, abych mohl skutečně potvrdit, že je to pravda? Tak mohl bych začít tím, co znamená zkratka JMCBF.

Je to pět písmen za sebou seřazených podle určitého klíče, který nikdo nerozlouskne. Kdo ano, nechť mi to okamžitě napíše. Vlastně jsem vám nic nevysvětlil, tak dál :-D

Tak, nějak bych mohl ještě říci, že se jmenuji Vašek (ofiicální verze tohoto jména je Václav. Václav a Vašek nejsou dvě rozdílná jména, jak si mnozí stále myslí). Jsem z Plzně a už 18 let pobývám na této zemi - konkrétně v Plzni, městu piva.

Studuji osmileté gymnázium - aktuálně jsem v oktávě - terminálu - končíím ročníku - čtvrťáku (pro střední školy). Učím se anglicky a francouzsky, ve vzdálené minulosti (2 roky) jsem se učil i latinu, ze které už neumím absolutně nic. Zajímám se o matematiku, fyziku a dříve jsem se zajímal o programování, které mi teď už trošku leze krkem.

Maturitní ples bude ještě sranda, podle nácviků to vypadá, že si docela dáme, než si to jenom zapamatujeme. :D

No a co o mně víc? Hraju, nebo se spíš snažím hrát, na elektrickou i akustickou kytaru. Můj vrcholný kousek je sólo od Children of Bodom a poté Always will be od HammerFall. Možná ještě Turecký pochod od Mozarta.

Rád hraju fantasy hry (př. Dračí doupě - jsou to ty hry, z nichž vzešly RP hry (Role-Playing Games) na počítači), mám rád Tolkiena a Sapkowskeho, co se týče knih či jejich filmových podob (Zaklínač, Pán prstenů).

A abych nezapomněl, nejdůležitější informace, jsem jedináček :D

Tak zatím se mějte, zase někdy
JMCBF

První

28. září 2010 v 14:18 | JMCBF |  O blogu
Zdravím všechny,

leč ze začátku se dá pochybovat, že si tento příspěvek někdo přečte. Však přesto bych rád napsal pár řádek.

Založil jsem si blog, poprvé hodlám někde prezentovat své myšlenky či emoce. Kdo ví, dělá to dost lidí, třeba to nebude až tak špatné. Možná bych zde mohl prezentovat i svou tvorbu či výukové materiály pro psaní webových stránek (zvláštní, proč já si vlastně zakládám blog?). Asi jsem propadl módě dnešních puberťáků.

No a to asi pro začátek stačí, mohl bych i za pár minut/hodin/dnů napsat něco o sobě, ať tu neplácám jen tak naprázdno.

Zatím teda zduř a vítr s vámi.