Interview s Chuckem (školní práce)

3. října 2010 v 22:51 | JMCBF |  Ostatní sloh
Zdravím všechny naše čtenáře, jako i našeho zpovídaného Chucka Norrise, kterému bych chtěl tímto i poděkovat za jeho čas, který si našel pro zodpovězení našich otázek. Pro mne samotného je to veliká čest, že ho budu moci vyzpovídat pro vás, naše úžasné čtenáře!

======================================================

Tak na úvod, povězte nám, pane Chucku, jenž víte vše, proč jste se rozhodl stvořit Boha, který později stvořil nás?

No to víte, já jsem uměl všechno a neměl jsem na koho machrovat, takže nuda. Stvořil jsem tedy boha a naprogramoval ho, aby vygeneroval každého jednotlivého člověka, samozřejmě náhodně.


Ano, děkuji, že jste zareagoval takto, nahráváte mi dokonale na mou další otázku, která zní následovně: Proč jste se rozhodl, že budete ten nejlepší, kterého se bojí i ten největší "drsňák"?

Nezapomínejte, že já se nerozhoduji. Já prostě správnou odpověď vím, moje odpověď zní takto: Já jsem prostě nekonečně drsný, jako je nekonečně velká lidská hloupost.


Dobrá tedy, změňme téma. Nedávno přišla na svět zpráva o tom, že váš otec stále neztratil panictví. Povězte nám, je to pravda nebo jsou to jen mýty? Jeden zdroj dokonce tvrdil, že onen vás otec se ještě ani nenarodil.

Ano, můj otec se ještě nenarodil. To však nemění nic na tom, že o své panictví již přišel, samozřejmě až po mně. Máte nějaké další otázky?


Ano, ještě jich mám několik. Doufám, že se nezlobíte, že vás zdržuji, ale na vás si čas stejně počká, pletu se snad?

Víte, ono se to má takhle. Protože jsem rychlejší než čas, musím na něj věčně čekat, a to je někdy opravdu až k zbláznění.


I když jste na této planetě věky věků, já se mohu ptát pouze na dobu, kterou zde žiji, a proto mi velí zdravý rozum, kdy jste vůbec byl zapsán do Guinessovy knihy rekordů jako ten, k němuž se všichni zapsaní pouze blíží?

No, lidem to trochu trvalo, než pochopili, že jsem prostě nejlepší. Až nynějším matematikům se povedlo spočítat jejich limitu, tedy číslo, ke kterému se budou všichni rekordmani jenom blížit. Mých výkonů nikdy nedosáhnou. Guinessova kniha rekordů je jenom pro lidi, své rekordy si píšu do vlastní knihy: Chuckova kniha rekordů.


Když jsme u těch limit, rád bych se obrátil k matematice a jednotlivým matematickým operacím. Dlouho se vtipkuje o tom, že jste napočítal do nekonečna, a to dokonce dvakrát. Je to jen pouhopouhý výmysl nějakého pouličního šaška nebo jste už vážně takhle daleko?

Jednou jsem si chtěl spočítat své vlastní IQ - jak tomu vy říkáte. Samozřejmě asi víte, že se počítá dle matematického vzorečku . Jelikož se číslo, které jsem měl nahoře, rovnalo nekonečnu, dokázal jsem se k němu i dopočítat. No a jednou jsem si chtěl ověřit své výpočty v desetinné čárce.


A co informace, kterou prohlásili švédští vědci na konferenci v CERNu? Mám na mysli samozřejmě slavnou větu: "Chuck Norris umí dělit nulou!"
               
Výborně, doufal jsem, že se na tuto otázku zeptáte. Vy lidé jste v matematice hodně pozadu, dělení nulou je snad základní matematická operace, umím to již od dětství, divím se, že se takovéhle základy neučí ve škole, přitom je to tak primitivní.     


Nyní opět trošku pozměníme téma naší konverzace. Zajímal jste se někdy o ochranu přírody?

Ano, všude se například píše o globálním oteplování, ale nevím, proč lidé nepřišli na to, že mi byla zima, tak jsem jen více rozpálil slunce.


Takže to jste skutečně udělal vy, jak se vám to povedlo?

Prostě jsem pod slunce víc přiložil.


Poslední téma pro náš dnešní rozhovor jsou vaše úžasné filmy, kdy si hrajete na Walkera, několika ranami odzbrojíte celý gang a ve finále z toho vyjdete jen s mírně natrhnutým kloboukem. Jak tohle všechno zvládáte?

            Jen? Ten klobouk mě velice štve! Ale k vaší otázce… Zvládám to díky svému kopu z otočky.Ten zvládne zkrátka vše, v něm je síla. Jednou jsem takhle kopl do Země a od té doby se otáčí kolem své osy.


Velice vám děkuji, přeji krásný rok a spoustu vydařených kousků, o kterých budeme moci slýchat v budoucnu.

            I já vám děkuji, nyní zavřete oči, odplouvám.

======================================================

Tak to byl Chuck Norris. Světoznámý herec a trošku egoista. Z rozhovoru s ním však můžeme pochopit, proč bere za osobní urážku, pokud někdo řekne: "Nikdo není dokonalý." Loučím se tímto s vámi a přeji hezký zbytek dne.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bumblebee bumblebee | Web | 5. října 2010 v 19:00 | Reagovat

:D páni..taky bych si s mým idole Chuckem chtěla popovídat tváří v tvář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama